6 w ofercie.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Depozytory

Depozytory kluczy - dyspozytory kluczy, klucznica, szafki, skrzynki, sejfy, systemy zarządzania kluczami oraz wiele innych określeń może opisać te urządzenia.

Wszystkie powyższe produkty mają jedno zadanie - przechowywanie kluczy.

Do przechowywania kluczy możemy wykorzystać proste urządzenie jakim jest ABUS Key Garage - dzięki niemu możemy bezpiecznie pozostawić klucz na zewnątrz budynku osobie, której podamy kod PIN. Ten mały mechaniczny depozytor kluczy pomieści zarówno małe jak i większe klucze.

W przypadku gdy chcemy mieć pełną kontrolę nad zdeponowanymi kluczami oraz znać dokładnie historię pobrań i zwrotów każdego z kluczy możemy do tego celu wykorzystać urządzenia TRAKA21 lub Traka Touch.

Depozytor kluczy jest to doskonały system zarządzania kluczami dla każdej firmy. Dostęp do danych kluczy mają konkretne osoby. Dany użytkownik, który ma uprawnienia do pobrania klucza z depozytora wykorzystując kod PIN lub kartę ze swojego systemu kontroli dostępu może je pobrać. Depozytor, który zawiera klucze klienta jest jednym z urządzeń w danej firmie, które nie wymaga obsługi, a jednocześnie może pełnić funkcję podstawowej kontroli czasu pracy pracownika. System posiada oprogramowanie, które pozwala na sprawdzenie historii zdarzeń. Każde z urządzeń posiada port USB, dzięki, któremu możemy na pendrive'a pobrać raporty. Depozytory posiadają oprogramowanie, które pozwala na szczegółowe sprawdzenia zdarzeń. Każdy z depozytorów kluczy ma zasilanie 230V oraz w przypadku awarii jest dodatkowe zasilanie w postaci akumulatora. Dla każdego klucza jest osobne gniazdo, po zalogowaniu się do systemu depozytor wskazuje miejsce położenia klucza. System pozwala na odłożenie klucza w nie swoje miejsce, ale od razu o tym informuje. W przypadku zamknięcia drzwi, następny pracownik z firmy, mający dostęp do depozytora ma możliwość przełożenia klucza w odpowiednie miejsce. Depozytory kluczy dają komfort użytkowania, każdy klucz jest tam gdzie powinien być. System doskonale broni dostępu jeżeli ktoś chce pobrać nie swój klucz. Każdy klucz jest zamontowany na plombach, co skutecznie uniemożliwia pobranie nie swojego klucza z depozytora.

Każde urządzenie jako opcja awaryjna posiada zestaw kluczy. W przypadku braku zasilania oraz wyładowania akumulatora zawsze istnieje możliwość ręcznego otwarcia urządzenia oraz dostania się do kluczy.

Depozytory kluczy występują w kilku rozmiarach:

Traka Touch w wersji M

- to najmniejsze elektroniczne urządzenie wśród depozytorów kluczy z możliwością dostępu do kluczy za pomocą karty lub czytnika biometrycznego. Dany klucz może zostać pobrany po przyłożeniu karty do czytnika. W wersji M urządzenie może posiadać listwę na 10 kluczy lub dwie listwy po 10 kluczy każda.

Traka Touch w wersji S

- to średnie urządzenie. Tak jak inne jego oprogramowanie umożliwia pobranie klucza po uzyskaniu dostępu. Dostępne klucze są prezentowane na wyświetlaczu zielonym podświetleniem. Depozytor w wersji S może mieć wielkość od 10 kluczy, aż do 60 kluczy.

Traka Touch w wersji L

- jest to największy depozytor kluczy. System pozwala zdeponować klucze w liczbie do 180 sztuk. Jeżeli dla dużej firmy byłaby to za mała liczba to depozytory można rozbudować o dodatkowe moduły. Tak duże depozytory klucza doskonale sprawdzają się w dużych firmach, organizacjach rządowych oraz pozarządowych jak i innych obiektach wymagających tego, żeby klucze były bezpieczne

Traka Touch w wersji V

- małe depozytor do zarządzania 5 kluczami. Ma bardzo kompaktowe gabaryty.

Traka 21

- najtańsze wśród wszystkich depozytorów, ale nie odbiegające możliwościami. Jako podstawowe urządzenie daje bardzo dużą funkcjonalność. Montaż Traki 21 jest bardzo prosty. Sama obsługa odbywa się poprzez panel dotykowy, na którym można w dowolny sposób dodawać i usuwać uprawnienia użytkowników.

W tym dziale także znajdziemy systemy skrytek Traka, które pozwalają skutecznie przechowywać wartościowy sprzęt oraz mieć pełną kontrolę oraz historię pobrań i zwrotów. Podobnie jak depozytory kluczy pomagają zarządzać przedmiotami takimi jak telefony, radiotelefony, tablety, laptopy, broń i inne. Dzięki skrytkom zawsze wiadomo kto pobrał daną wartościową rzecz. Dzięki elektronicznym skrytkom znamy historię pobrań i zwrotów danego produktu.

Zarówno depozytory kluczy jak i skrytki mogą być zarządzanie poprzez oprogramowanie Traka Web. Urządzenia są podłączone do serwera. Dzięki temu możemy skutecznie sporządzać raporty pobrań i zwrotów, dodawać u usuwać użytkowników, zmieniać im uprawnienia, a nawet zdalnie zwolnić dostęp do danego gniazda.

System zarządzania Traka Web jest doskonałym uzupełnieniem pełnej gamy depozytorów. Dzięki niemu możemy mieć powiadomienia e-mail'owe w momencie pobrania i/lub zwrotu. Jako opcja system daje możliwość zarządzania flotą pojazdów w firmie. Na urządzeniu w momencie zwrotu kluczy będzie można wpisać przebieg pojazdu, położenie np.: miejsce na parkingu, stan zbiornika paliwa (procentowo na skali) czy też logowania tak zwanych usterek. Istnieje możliwość ustawienia usterek krytycznych. W przypadku wystąpienia takich, następna osoba nie będzie mogła dokonać pobrania z depozytora. Przykładek takiej usterki może być wybita szyba, czy uszkodzona lampa. W takiej sytuacji jazda pojazdem mogłaby być dla następnego użytkownika niebezpieczna. Administrator systemu może szybko zainterweniować w takim przypadku.

Każde urządzenie jest wyceniane indywidualnie na podstawie zapotrzebowania klienta. Można zakupić depozytor w wersji tylko z panelem dotykowym lub dodatkowo czytnikiem kart. Urządzenia standardowo występują w wersji czarnej, jako opcja istnieje możliwość zamówienia w inne wersji kolorystycznej z pełnej palety RAL.

Inną z opcji dodatkowych jest możliwość zamocowania w gniazdach pojemników na małe przedmioty lub karty. Można także zamówić pełne, metalowe drzwi zamiast przeźroczystych poliwęglanowych. Istnieje także możliwość zwroty do dowolnego gniazda, czy też wielopoziomowa autoryzacja pobrania.

Traka Touch posiada także dodatkowe wyjścia, które można doskonale wykorzystać np.: poprzez podłączenie urządzenia do alarmu. W przypadku uruchomienia alarmu antywłamaniowego cały system może zostać zablokowany, skutecznie to zabezpiecza elementy umieszczone w środku.

Depozytory