7 w ofercie.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Depozytory

Depozytory kluczy

Depozytory kluczy - dyspozytory kluczy, klucznica, szafki, skrzynki, sejfy, systemy zarządzania kluczami oraz wiele innych określeń może opisać te urządzenia.

Wszystkie powyższe produkty mają jedno zadanie - przechowywanie kluczy.

Key Garage - mechaniczny depozytor kluczy

Do przechowywania kluczy możemy wykorzystać prosty produkt jakim jest ABUS Key Garage - jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki niemu możemy bezpiecznie pozostawić klucz na zewnątrz budynku , które będą dostępne dla tych co poznają kod PIN. Ten mały mechaniczny depozytor kluczy pomieści zarówno małe jak i większe klucze. Jest wykorzystywany jako system do przechowywania klucza w przypadku apartamentów na wynajem. Jest to tańsze urządzenie względem zamków elektronicznych umożliwiające dostęp do kluczy dla gości wynajmujących. Osoby mogą pobrać klucz, używać go w trakcie pobytu, a w momencie wyjazdu pozostawić w depozytorze. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, łatwe w montażu oraz bezpieczne. Abus Key Garage jest dostępne w kilku wersjach - zarówno wielkościowych jak i różniących się pod kątem obsługi.

Traka Touch - elektroniczny depozytor kluczy

W przypadku gdy chcemy mieć pełną kontrolę nad zdeponowanymi kluczami oraz znać dokładnie historię pobrań warto zainstalować Trakę Touch.

W celu uzyskania dostępu do historii zdarzeń za każdym razem należy pobrać dane z poziomu wyświetlacza lub przeglądarki, system jest cały czas dostępny, wiemy kiedy dany użytkownik się logował, mamy wszelkie informacje o kluczach, dzięki temu bezpieczeństwo obiektu jest na wysokim poziomie, jest możliwość zwolnienia pracowników ochrony z prowadzenia zapisów z wydawania i zwrotów każdego z kluczy.

Depozytor kluczy jest to doskonały system zarządzania kluczami dla każdej firmy. Dostęp do danych kluczy mają konkretne osoby np.: za pomocą kodu PIN. Dany użytkownik, który ma uprawnienia do pobrania klucza z depozytora wykorzystując kod lub kartę ze swojego systemu kontroli dostępu może je pobrać. Depozytor, który zawiera klucze klienta jest jednym z urządzeń w danej firmie, które nie wymaga obsługi, a jednocześnie może pełnić funkcję podstawowej kontroli czasu pracy pracownika, znajdują się tam wszelkie informacje oraz szereg danych o pobraniach kluczy. System posiada oprogramowanie, które pozwala na sprawdzenie historii zdarzeń. Każde z urządzeń posiada port USB, dzięki, któremu mamy możliwość pobrania na pendrive'a raportów z systemu. Depozytory posiadają oprogramowanie, które pozwala na szczegółowe sprawdzenia zdarzeń. Każdy z depozytorów ma zasilanie 230V oraz w przypadku awarii jest dodatkowe zasilanie w postaci akumulatora. Dla każdego klucza jest osobne gniazdo, po zalogowaniu się do systemu depozytor wskazuje miejsce położenia klucza. System pozwala na odłożenie klucza w nie swoje miejsce, ale od razu o tym informuje. W przypadku zamknięcia drzwi, następny pracownik z firmy, mający dostęp do depozytora ma możliwość przełożenia klucza w odpowiednie miejsce. Depozytory kluczy dają komfort użytkowania, każdy klucz jest tam gdzie powinien być. System doskonale broni dostępu jeżeli ktoś chce pobrać nie swój klucz. Każdy klucz jest zamontowany na plombach, co skutecznie uniemożliwia pobranie nie swojego klucza z depozytora.

Każde urządzenie jako opcja awaryjna posiada zestaw kluczy. W przypadku braku zasilania oraz wyładowania akumulatora zawsze istnieje możliwość ręcznego otwarcia urządzenia oraz dostania się do kluczy. Urządzenie także posiadają zasilanie awaryjne, dzięki niemu jest możliwa praca urządzenie przez wiele godzin bez prądu.

Traka 21 - depozytor kluczy elektroniczny

Traka21 jest do doskonały system zarządzania kluczami w wersji podstawowej. Rozwiązania, które są wykorzystane w Trace 21 pozwalają na:

 • pobieranie kluczy przez wyznaczonych użytkowników,
 • identyfikacji danego klucza za pomocą technologii rfid,
 • bezpieczeństwo przechowywanych kluczy - oznacza to, że każdy może pobrać tylko te klucze, do których ma uprawnienia,
 • sprawdzenie historii zdarzeń - wszystkie dane, które zarejestrował depozytor można pobrać za pomocą pendrive'a i przejrzeć na komputerze, wiele firm wykorzystuje to jako podstawowa kontrola czasu osób pracujących w firmie.

Główne zalety

 • bardzo przystępna cena depozytora,
 • gwarancja na sprawne działanie depozytora,
 • produkt, który jest bardzo łatwy w montażu, niewidoczne mocowania do ściany za pomocą 4 śrub i kołków rozporowych,
 • zasilanie (kontakt) 230V - wystarczy podpiąć zasilacz do gniazdka, skonfigurować z poziomu wyświetlacza, który jest dotykowy i możemy cieszyć się z urządzenia bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów,
 • 21 iFob'ów - tyle jest miejsc na klucze,
 • klucz do awaryjnego otwarcia,
 • wszelkiego rodzaju alarmy dźwiękowe,
 • klucz są połączone z iFob'ami z wykorzystaniem specjalnych plomb, montaż kluczy nie wymaga specjalnych narzędzie,
 • ponad 10 jeżyków w depozytorze.

Traka Touch - zaawansowane depozytory

Traka Touch - to najbardziej zaawansowany system zarządzania kluczami, który oprócz wszelkiej funkcjonalności Traki21 ma wiele dodatkowych rozwiązań w zakresie dostępów, możliwości obsługi, dodatkowych wyjść np.: alarmowych. Tego typu produkt, wchodzi w skład naszej oferty, możemy go podzielić na 3 wersje wielkościowe.

Cechy, którymi wyróżniają się wszystkie wersje Traka Touch

 • duży, kolorowy, 7 calowych ekran, na którym znajduje się szereg informacji, za jego pomocą możemy także zmieniać wszelkie ustawienia, dodawać użytkowników, zmieniać dostępy,
 • gniazdo LAN - umożliwia podłączenie depozytora do sieci oraz jego zarządzanie wykorzystując oprogramowanie Traka Web za pomocą przeglądarki internetowej,
 • w przypadku bardzo ważnych kluczy, zgodę na pobranie można uzyskać np.: wykorzystując dwie różne karty lub dwa różne kody PIN, do pobrania potrzebują Państwo dwóch użytkowników,
 • identyfikacja na wiele różnych sposobów : z wykorzystaniem kodu PIN, karta, odcisk palca,
 • awaryjne zasilania oraz awaryjne otwarcie,
 • możliwość zapisania historii zdarzeń w plikach Excel,
 • określenie na jaki czas można pobrać klucz.

Traka Touch w wersji M

- to najmniejszy wśród depozytorów z możliwością dostępu do kluczy za pomocą karty lub czytnika biometrycznego. Dany klucz może zostać pobrany po przyłożeniu karty do czytnika. W wersji M może posiadać listwę na 10 kluczy lub dwie listwy po 10 kluczy każda.

Traka Touch w wersji S

- to średnia wersja. Tak jak inne jego oprogramowanie umożliwia pobranie klucza po uzyskaniu dostępu. Dostępne klucze są prezentowane na wyświetlaczu zielonym podświetleniem. Depozytor w wersji S może mieć wielkość od 10 kluczy, aż do 60.

Traka Touch w wersji L

- jest to największy depozytor kluczy. System pozwala zdeponować klucze w liczbie do 180 sztuk. Jeżeli dla dużej firmy byłaby to za mała liczba to depozytory można rozbudować o dodatkowe moduły. Tak duże depozytory klucza doskonale sprawdzają się w dużych firmach, organizacjach rządowych oraz pozarządowych jak i innych obiektach wymagających tego, żeby klucze były bezpieczne

Traka Touch w wersji V

- małe depozytor do zarządzania 5 kluczami. Ma bardzo kompaktowe gabaryty.

W tym dziale także znajdziemy systemy skrytek Traka, które pozwalają skutecznie przechowywać wartościowy sprzęt oraz mieć pełną kontrolę oraz historię pobrań i zwrotów. Podobnie jak depozytory kluczy pomagają zarządzać przedmiotami takimi jak telefony, radiotelefony, tablety, laptopy, broń i inne. Dzięki skrytkom zawsze wiadomo kto pobrał daną wartościową rzecz. Dzięki elektronicznym skrytkom znamy historię pobrań i zwrotów danego produktu.

Zarówno depozytory kluczy jak i skrytki mogą być zarządzanie poprzez oprogramowanie Traka Web. Urządzenia są podłączone do serwera. Dzięki temu możemy skutecznie sporządzać raporty pobrań i zwrotów, dodawać u usuwać użytkowników, zmieniać im uprawnienia, a nawet zdalnie zwolnić dostęp do danego gniazda, czy też ustawić wysłanie e mail w momencie pobrania czy zdania klucza.

System zarządzania Traka Web jest doskonałym uzupełnieniem pełnej gamy depozytorów. Dzięki niemu możemy mieć powiadomienia e-mail'owe w momencie pobrania i/lub zwrotu. Jako opcja system daje możliwość zarządzania flotą pojazdów w firmie. Na urządzeniu w momencie zwrotu kluczy będzie można wpisać przebieg pojazdu, położenie np.: miejsce na parkingu, stan zbiornika paliwa (procentowo na skali) czy też logowania tak zwanych usterek. Można także ustawić usterki krytyczne, czyli takie, które nie pozwolą na dalszą jazdę. W przypadku wystąpienia takich, następna osoba nie będzie mogła dokonać pobrania z depozytora. Przykładek takiej usterki może być wybita szyba, czy uszkodzona lampa. W takiej sytuacji jazda pojazdem mogłaby być dla następnego użytkownika niebezpieczna. Administrator systemu może szybko zainterweniować w takim przypadku.

Każde produkty są wyceniane indywidualnie na podstawie zapotrzebowania klienta. Można zakupić depozytor w wersji tylko z panelem dotykowym lub dodatkowo czytnikiem kart z kontroli dostępu posiadanego przez Państwo wcześniej. Urządzenia standardowo występują w wersji czarnej, jako opcja istnieje możliwość zamówienia w inne wersji kolorystycznej z pełnej palety RAL.

Inną z opcji dodatkowych ro zamocowanie w gniazdach pojemników na małe przedmioty lub karty. Można także zamówić pełne, metalowe drzwi zamiast przeźroczystych poliwęglanowych. Istnieje także możliwość zwroty do dowolnego gniazda, czy też wielopoziomowa autoryzacja pobrania.

Traka Touch posiada także dodatkowe wyjścia, które można doskonale wykorzystać np.: poprzez podłączenie urządzenia do alarmu. W przypadku uruchomienia alarmu antywłamaniowego cały system może zostać zablokowany, skutecznie to zabezpiecza elementy umieszczone w środku.

Depozytory