8 w ofercie.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Depozytory

Depozytory kluczy

Depozytory kluczy - dyspozytory kluczy, klucznica, szafki, skrzynki, sejfy, systemy zarządzania kluczami oraz wiele innych określeń może opisać te urządzenia.

Wszystkie powyższe produkty mają jedno zadanie - przechowywanie oraz monitorowanie obiegu kluczy.

Key Garage - mechaniczny depozytor kluczy

Do przechowywania kluczy możemy wykorzystać prosty produkt jakim jest ABUS Key Garage - jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki niemu możemy bezpiecznie pozostawić klucz na zewnątrz budynku , które będą dostępne dla tych co poznają kod PIN. Ten mały mechaniczny depozytor kluczy pomieści zarówno małe jak i większe klucze. Jest wykorzystywany jako system do przechowywania klucza w przypadku apartamentów na wynajem. Jest to tańsze urządzenie względem zamków elektronicznych umożliwiające dostęp do kluczy dla gości wynajmujących. Osoby mogą pobrać klucz, używać go w trakcie pobytu, a w momencie wyjazdu pozostawić w depozytorze. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, łatwe w montażu oraz bezpieczne. Abus Key Garage jest dostępne w kilku wersjach - zarówno wielkościowych jak i różniących się pod kątem obsługi.

Traka Touch - elektroniczny depozytor kluczy

W przypadku gdy chcemy mieć pełną kontrolę nad zdeponowanymi kluczami oraz znać pełny audyt działań użytkowników warto zainwestować w produkt Traka Touch. Produkty serii Traka Touch to najwyższej klasy urządzenia, produkowane na specjalne zamówienie klienta.

Elektroniczny depozytor kluczy ma za zadanie monitorowanie obiegu kluczy w obiekcie, w tym kontrolę obecności i zwrotu klucza.

Wszystkie czynności użytkowników są rejestrowane przez urządzenie, a wszelkie działania odstające od standardu, mogą generować powiadomienia.

Depozytor kluczy jest to doskonały system zarządzania kluczami dla każdej firmy. Dostęp do danych kluczy mają określone osoby np.: za pomocą indywidualnego identyfikatora, karty zbliżeniowej lub czytnika biometrycznego. Tylko użytkownik, który ma uprawnienia do pobrania klucza z depozytora może je pobrać. Obsługa depozytora odbywa się z poziomu dotykowego panelu kontrolnego depozytor, zapewnia monitorowanie obiegu kluczy w całym obiekcie, zwalniając z tego obowiązku osoby trzecie. Mechaniczna blokada klucza zapewnia, że klucze, które nie są dostępne dla użytkownika, nie będą przez niego pobrane.

Zespolenie klucza z brelokiem, za pomocą jednorazowej plomby samozaciskowej gwarantuje bezpieczeństwo kluczy. System nie wymaga specjalistycznego oprogramowania, wystarczy podłączyć go do zasilania. W przypadku awarii zasilania, akumulator zapasowy gwarantuje zachowanie ciągłości działania urządzenia, a w przypadku całkowitego braku zasilania, możliwe jest mechaniczne pobranie kluczy.

Depozytory zapewniają, że każdy klucz jest monitorowany i bezpieczny.

Dodatkowa, opcjonalna aplikacja webowa TrakaWeb zapewnia monitorowanie obiegu kluczy z poziomu komputera, bez potrzeby podchodzenia do urządzenia, zapewniając także możliwość centralnego zarządzania wieloma urządzeniami, czy też zastosowanie dodatkowych funkcji oprogramowania, które nie są dostępne w urządzeniu autonomicznym.

Cechy, którymi wyróżniają się wszystkie wersje Traka Touch

 • duży, kolorowy, 7 calowych ekran, na którym znajduje się szereg informacji, za jego pomocą możemy także zmieniać wszelkie ustawienia, dodawać użytkowników, zmieniać dostępy,

 • gniazdo LAN - umożliwia podłączenie depozytora do sieci oraz jego zarządzanie wykorzystując oprogramowanie Traka Web za pomocą przeglądarki internetowej,

 • możliwość zastosowania wielopoziomowej autoryzacji (tzw. komisyjne pobranie kluczy)

 • identyfikacja na wiele różnych sposobów : z wykorzystaniem kodu PIN, karta, odcisk palca,

 • awaryjne zasilania oraz awaryjne otwarcie,

 • możliwość zapisania historii zdarzeń w plikach Excel,

 • określenie na jaki czas można pobrać klucz.

Traka Touch w wersji M

- to najmniejszy wśród depozytorów z możliwością dostępu do kluczy za pomocą karty lub czytnika biometrycznego. Dany klucz może zostać pobrany po przyłożeniu karty do czytnika. W wersji M może posiadać listwę na 10 kluczy lub dwie listwy po 10 kluczy każda.

Traka Touch w wersji S

- to średnia wersja. Tak jak inne jego oprogramowanie umożliwia pobranie klucza po uzyskaniu dostępu. Dostępne klucze są prezentowane na wyświetlaczu zielonym podświetleniem. Depozytor w wersji S może mieć wielkość od 10 kluczy, aż do 60.

Traka Touch w wersji L

- jest to największy depozytor kluczy. System pozwala zdeponować klucze w liczbie do 180 sztuk. Jeżeli dla dużej firmy byłaby to za mała liczba to depozytory można rozbudować o dodatkowe moduły. Tak duże depozytory klucza doskonale sprawdzają się w dużych firmach, organizacjach rządowych oraz pozarządowych jak i innych obiektach wymagających tego, żeby klucze były bezpieczne

Traka Touch w wersji V

- małe depozytor do zarządzania 5 kluczami. Ma bardzo kompaktowe gabaryty.

W tym dziale także znajdziemy systemy skrytek Traka, które pozwalają skutecznie przechowywać wartościowy sprzęt oraz mieć pełną kontrolę oraz historię pobrań i zwrotów. Podobnie jak depozytory kluczy pomagają zarządzać przedmiotami takimi jak telefony, radiotelefony, tablety, laptopy, broń i inne. Dzięki skrytkom zawsze wiadomo kto pobrał daną wartościową rzecz. Dzięki elektronicznym skrytkom znamy historię pobrań i zwrotów danego produktu.

Zarówno depozytory kluczy jak i skrytki mogą być zarządzanie poprzez oprogramowanie Traka Web. Urządzenia są podłączone do serwera. Dzięki temu możemy skutecznie sporządzać raporty pobrań i zwrotów, dodawać u usuwać użytkowników, zmieniać im uprawnienia, a nawet zdalnie zwolnić dostęp do danego gniazda, czy też ustawić wysłanie e mail w momencie pobrania czy zdania klucza.

System zarządzania Traka Web jest doskonałym uzupełnieniem pełnej gamy depozytorów. Dzięki niemu możemy mieć powiadomienia e-mail'owe w momencie pobrania i/lub zwrotu. Jako opcja system daje możliwość zarządzania flotą pojazdów w firmie. Na urządzeniu w momencie zwrotu kluczy będzie można wpisać przebieg pojazdu, położenie np.: miejsce na parkingu, stan zbiornika paliwa (procentowo na skali) czy też logowania tak zwanych usterek. Można także ustawić usterki krytyczne, czyli takie, które nie pozwolą na dalszą jazdę. W przypadku wystąpienia takich, następna osoba nie będzie mogła dokonać pobrania z depozytora. Przykładek takiej usterki może być wybita szyba, czy uszkodzona lampa. W takiej sytuacji jazda pojazdem mogłaby być dla następnego użytkownika niebezpieczna. Administrator systemu może szybko zainterweniować w takim przypadku.

Każde produkty są wyceniane indywidualnie na podstawie zapotrzebowania klienta. Można zakupić depozytor w wersji tylko z panelem dotykowym lub dodatkowo czytnikiem kart z kontroli dostępu posiadanego przez Państwo wcześniej. Urządzenia standardowo występują w wersji czarnej, jako opcja istnieje możliwość zamówienia w inne wersji kolorystycznej z pełnej palety RAL.

Inną z opcji dodatkowych ro zamocowanie w gniazdach pojemników na małe przedmioty lub karty. Można także zamówić pełne, metalowe drzwi zamiast przeźroczystych poliwęglanowych. Istnieje także możliwość zwroty do dowolnego gniazda, czy też wielopoziomowa autoryzacja pobrania.

Traka Touch posiada także dodatkowe wyjścia, które można doskonale wykorzystać np.: poprzez podłączenie urządzenia do alarmu. W przypadku uruchomienia alarmu antywłamaniowego cały system może zostać zablokowany, skutecznie to zabezpiecza elementy umieszczone w środku.

Traka 21 - depozytor kluczy elektroniczny

Traka21 jest do doskonały system zarządzania kluczami w wersji podstawowej. Rozwiązania, które są wykorzystane w Trace 21 pozwalają na:

 • pobieranie kluczy przez wyznaczonych użytkowników,

 • identyfikacji danego klucza za pomocą technologii rfid,

 • bezpieczeństwo przechowywanych kluczy - oznacza to, że każdy może pobrać tylko te klucze, do których ma uprawnienia,

 • sprawdzenie historii zdarzeń - wszystkie dane, które zarejestrował depozytor można pobrać za pomocą pendrive'a i przejrzeć na komputerze, wiele firm wykorzystuje to jako podstawowa kontrola czasu osób pracujących w firmie.

Główne zalety

 • bardzo przystępna cena depozytora,

 • gwarancja na sprawne działanie depozytora,

 • produkt, który jest bardzo łatwy w montażu, niewidoczne mocowania do ściany za pomocą 4 śrub i kołków rozporowych,

 • zasilanie (kontakt) 230V - wystarczy podpiąć zasilacz do gniazdka, skonfigurować z poziomu wyświetlacza, który jest dotykowy i możemy cieszyć się z urządzenia bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów,

 • 21 iFob'ów - tyle jest miejsc na klucze,

 • klucz do awaryjnego otwarcia,

 • wszelkiego rodzaju alarmy dźwiękowe,

 • klucz są połączone z iFob'ami z wykorzystaniem specjalnych plomb, montaż kluczy nie wymaga specjalnych narzędzie,

 • ponad 10 jeżyków w depozytorze.

Depozytory