Wkładki na jeden klucz

Filtruj według

5 w ofercie.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wkładki na jeden klucz

Wkładki na jeden klucz

Komplet wkładek otwieranych przez jeden klucz - daje możliwość ograniczenia liczby kluczy w kieszeni. Za pomocą jednego klucza otworzymy górną i dolną wkładkę zamka. Jako komplet wkładek zazwyczaj w zestawie jest wkładka z gałką oraz wkładka klucz - klucz.

Bardzo istotną kwestią przy wybieraniu komplety wkładek na jeden klucz jest bezpieczeństwo. Tutaj bardzo istotne jest wybranie odpowiednich wkładek do klasy drzwi, dóbr, które posiadamy w domu oraz własnego bezpieczeństwa. Im droższe drzwi i droższe mieszkanie tym zabezpieczenie powinno być wyższej klasy bezpieczeństwa, trudniejsza do otwarcia metodą bumpingu czy wytrychowania. Wbrew pozorom często spotyka się drzwi o dużej wartości, a w nich zainstalowany cylinder za kilkadziesiąt złotych, której otwarcie zajmuje kilkanaście sekund. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na wiele produktów, począwszy od tych prostych i tanich, poprzez średnią półkę cenowo jakościową, skończywszy na produktach wyższej jakości, oferujących wszystko co lepsze - najlepszą jakość, bardzo wysokie bezpieczeństwo zamków przed próbą włamania, jak i największe bezpieczeństwo klucza (chroni przed nieautoryzowanym dorobieniem klucza, osoba, która nie posiada karty bezpieczeństwa nie jest w stanie dorobić klucza). W ofercie posiadamy elementy w różnych kolorach, istnieje możliwość zamówienie wersji chromowych, mosiądz chromowy, satynowych, antycznego złota, ale także czarnych matowych, gałki we wkładkach także mogą być czarne. Każdy producent w swojej ofercie posiada wiele różnych produktów, dzięki temu każdy klient jest w stanie wybrać coś dla siebie, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i pod kątem estetyki. Każdy produkt ma inny klucz różniący się zarówno wyglądem (różne kształty główki klucza, różna grubość samego klucza jak i jego główki, niektóre są nacinane, inne nawiercane, a jeszcze inne mają specjalnie frezowane rowki, są także klucze z ruchomymi elementami, specjalnymi podcięciami, jak i obrotowymi magnezami).

W celu zrealizowania zamówienia na komplet wkładek konieczne jest określenie jaki mają mieć wymiar (taki, żeby pasował do drzwi), liczbę zamków oraz liczbę kluczy. Dodatkowo można także zamówić inne produkty np.: kłódki (występują w wiele różnych wersjach, od zwykłych małych do zabezpieczenia elementów i niskiej wartości, aż do kłódek z bardzo grubymi, masywnymi i hartowanymi pałąkami, za pomocą, których można zabezpieczać elementy o średniej i dużej wartości, w ofercie są także kłódki odporne na warunki atmosferyczne tzw. wersja Marine, którą można śmiała używać na jachtach), czy inne specjalistyczne zamki (cylindry skandynawskie, cylindry do zamków nawierzchniowych, cylindry angielskie, zamki meblowe, zamki do szaf metalowych oraz wiele innych) otwierane jednym kluczem. Do zamówienie dodatkowych elementów istotne jest posiadanie karty bezpieczeństwa, dzięki niej można zamówić dodatkowe elementy i klucze, która zawiera unikalny numer.

W celu zamówienia dodatkowych wkładek i kluczy konieczne jest okazanie takiej karty. Producent w swojej dokumentacji posiada informację jakie to są klucze, na jakim profilu, wie ile jest wkładek, wie jakie klucze otwierają, które z wkładek. Nawet po wielu latach bez obawy możemy być pewnie, że dorobimy nasze klucze, nie musimy szukać punkty dorabiania kluczy, wszystko dzięki karcie bezpieczeństwa.

Jako dodatkowa opcja do wkładek na jeden klucz możemy domówić bezpieczne sprzęgło (dotyczy to wkładki klucz-klucz), funkcja ta polega na tym, że jak z jednej strony wkładki mamy włożony klucz to z drugiej strony przy użyciu kolejnego klucza możemy otworzyć drzwi. Jest to idealne rozwiązanie w obiektach takich jak akademiki - gdy student jest w pokoju to pomimo włożonego do wkładki klucza, administrator obiektu podczas na przykład niebezpieczeństwa może użyć swojego klucza administracyjnego w celu otwarcia pokoju. System klucza daje duże bezpieczeństwo obiektów.

Istnieje także możliwość zrobienia systemu jednego klucza lub master key opartego na podstawie kompletu wkładek.

W celu realizacji systemu Master Key (systemu kluczy) musimy określić jakie klucze potrzebujemy. Na planie klucza zaznaczamy dostępy. Po sporządzeniu wszystkich pomiarów określamy jakie wkładki są potrzebne, ile ich mamy w obiekcie, ile potrzebujemy kluczy. Systemy Master Key to doskonałe rozwiązanie zarówno dla dużych obiektów jak i domków jednorodzinnych. Wszystko zaczyna się od kompletu wkładek na jeden klucz, a później okazuje się, że przeszkadza nam brak wygody w postaci posiadania wielu różnych kluczy i wtedy przechodzimy do realizacji systemu klucza.

Wkładki na jeden klucz