Jesteśmy firmą z Rumi obok Gdyni. Początek działalności to kwiecień 1997 roku, w roku 2009 przekształciliśmy się w Spółkę Cywilną. Od początku nasza działalność była skierowana na systemy Master Key. Z racji na upływający czas, zmieniające się technologie, wprowadzanie przez producentów nowy rozwiązań technicznych i technologicznych oraz zapotrzebowań klientów cały czas wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty. Producenci cały czas toczą wyścig na nowe rozwiązania, a my staramy się pokazać je Państwu. Zamki do apartamentów, zamki na kod, zamki szyfrowe, zamki otwierane Smartfonem, które same ryglują zamek to rozwiązania na miarę XXI wieku. Na rynku pojawia się coraz więcej apartamentów na wynajem, do których klienci przyjeżdżają w nocy, w związku z tym na rynku pojawiły się zamki typu Rentinglock, ENTR, EVVA AirKey – dzięki nim możemy nadawać kody ograniczone czasowo siedząc wygodnie w fotelu.

Celem naszej firmy jest klient:

- zadowolony i usatysfakcjonowany,

- taki, który czuje się pewnie i bezpiecznie posiadając obiekt zabezpieczony przez nasza firmę,

- mający pewność, że żadna nieuprawniona osoba nie dorobi klucza do jego obiektu bez okazania karty bezpieczeństwa systemu

oszczędzający swój czas oraz czas pracowników, którzy za pomocą jednego klucza sprawnie poruszają się po obiekcie,

- mający pewność, że za kilka czy kilkanaście lat będzie miał opiekę serwisową i bez problemu dorobi dodatkowy klucz lub wkładkę do swojego systemu Master key.