Odstąpienie od umowy 

SYSTEM MASTER KEY oraz SYSTEM JEDNEGO KLUCZA to produkty wykonane na specjalne życzenie klienta, według jego potrzeb, na indywidualne zamówienie. Produkty takie są wyłączone z możliwości zwrotu.

Art. 38. prawa konsumenta

Wyłączenie prawa odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

Informujemy, że będąc Konsumentem (tutaj także zalicza się jednoosobową działalność gospodarczą - w przypadku zakupu na fakturę, ale nie związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą) mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy zawartej w Sklepie internetowym w terminie 14 dni od daty jej zawarcia bez podania przyczyny.

Do skorzystania z prawa odstąpienia od umowy konieczne jest poinformowanie nas o chęci odstąpienia od umowy w postaci jednoznacznego oświadczenia (pismo przesłane w pisemnej za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej).

Oświadczenia można przesłać na adres:

- System s.c. Krzysztof i Paweł Jersak ul. Świętojańska 14, 84-230 Rumia

- w formie elektronicznej na adres sklep@systemdkp.pl

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY